1393 شهريور 01 شنبه
پربیننده ترین اخبار
افتتاح 29 پروژه ملی و 49 طرح استانی هفته دولت در استان البرز
استاندار البرز در پیامی سالروز پزشک را گرامیداشت
پیام استاندار البرز بمناسبت آغاز هفته دولت و روز کارمند
مشارکت بخش خصوصی نوش داروی ارتقاء بهداشت و سلامت در البرز
استان ورزشکار پرور البرز نیازمند نگاه ویژه هیئت دولت است/ پیوست طرح جامع ورزش استان به سند آمایش سرزمین
گزارش تصویری بازدید هوایی استاندار البرز از پروژه های ملی
سیاست های تشویقی استانداری البرز شرکت های داخلی و خارجی را پای میز مذاکره کشاند
پیام استاندار البرز بمناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی
یار دیرین حضرت امام راحل در البرز : زنان جامعه باید در جایگاه واقعی خود قرار گیرند
استاندار البرز"معاون سیاسی و امنیتی" و 6 مدیر جدید استان را معرفی کرد
پیگیری دغدغه های شهروندان در پنجمین دیدار مردمی استاندار البرز
برنامه های ملی دولت در استان بومی سازی و اجرایی شود/ شایسته سالاری ارجح در انتصاب ها
دولت اعتدال اهل شکاف و تفرقه نیست/ رسانه ها با تنویر افکار عمومی دولت را همراهی کنند
پیام تبریک استاندار البرز به مناسبت فرا رسیدن سالروز خبرنگار
مشروحی بر نخستین جلسه کارگروه کاهش آلودگی هوای استان البرز
سازمان همیاری ها همواره پشتیبان شهرداری ها است
رشد 5 برابری هوای سالم استان البرز در دولت تدبیر و امید
البرز با آغوش باز پذیرای ورود سرمایه گذاران است
قطعه دوم اتوبان همت آبان ماه 93 به جهان نما می رسد
اقتصاد کشور زنجیروار به اقتصاد جهانی متصل است/دولت تدبیر و امید به دنبال تحقق وعده ها است
پیام استاندار البرز بمناسبت عید سعید فطر
عدم وجود زمین معضل پیش روی شهرکهای صنعتی در البرز/ همواری مسیر توسعه با استفاده از امکانات ملی
توسعه روابط دیپلماتیک ایران در دولت تدبیر و امید رقم خورد
رصد همزمان آخرین وضعیت راه ها و آب و هوای استان عیدانه البرزنشینان
اتصال مرکز آنلاین هواشناسی و دوربین های تردد جاده ای استان به مرکز صدا و سیمای البرز
رئیس مجلس شورای اسلامی در جمع راهپیمایان استان البرز
لزوم اتحاد کشورهای منطقه در حمایت و کمک رسانی به ملت مظلوم فلسطین
حمایت های حقوق بشر از اقدامات رژیم صهیونیستی غیرقابل چشم پوشی است
البرزنشینان درحمایت از ملت مظلوم فلسطین به پا می خیزند
تشکیل نشست مشترک مسئولان ارشد استان البرز با وزیر بهداشت و درمان

معاونت سیاسی

 

19
استاندار البرز، سرپرست جدید فرمانداری شهرستان طالقان را منصوب کرد
چکیده: استاندار البرز در حکمی معاون برنامه ریزی، اداری و مالی فرمانداری طالقان را  با حفظ سمت به عنوان « سرپرست جدید فرمانداری شهرستان طالقان» منصوب کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، سید حمید طهایی با صدور حکمی، « کورش لهراسبی پنج کوهی» را به عنوان « سرپرست فرمانداری شهرستان طالقان» منصوب کرد. در ... ادامه »
19
البرز رتبه هشتم از سی و یک استان در مبارزه با قاچاق کالا  و ارز
چکیده:  مدیرکل امنیتی و انتظامی و دبیر کل مبارزه با قاچاقکالا و ارز گفت: در ارزیابی انجام شده توسط ستاد مبارزه، قاچاق کالا و ارز کشور بخش فرهنگی کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور موفق به کسب رتبه هشتم از سی و یک استان کشور شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، علی اکبر زارعی نژاد  با اعلام این خبر گفت: در ارزیابی های انجام شده ... ادامه »
18
روحیه  آزادگی جریان مقاومت یک ملت را استمرار می بخشد //  لایه های پنهان دفاع مقدس همچنان نامکشوف مانده است
چکیده: مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری البرزگفت: روحیه آزادگی جریان مقاومت یک ملت را استمرار می بخشد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، حمید رضا عسگری مورودی با بیان این مطلب در آئین گرامی داشت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی در جمع کارکنان استانداری البرز، اظهار داشت: بسیاری از لایه های پنهان دفاع مقدس همچنان نامکشوف مانده است. وی... ادامه »
16
مشاور امور اجتماعی استاندار البرز منصوب شد
چکیده: استاندار البرز طی حکمی «مشاور امور اجتماعی» خود را منصوب کرد.      به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، سید حمیدطهایی در حکمی « سعید معید فر» را به عنوان « مشاور استاندار در امور اجتماعی» منصوب کرد. در متن این حکم آمده است:  با استعانت از ذات اقدس ربوبی و با عنایت به تعهد، تخصص و ش... ادامه »
16
افق و چشم انداز اجتماعی و فرهنگی استان البرز ترسیم شود/ لزوم ساماندهی تابلوهای شهری
چکیده:  معاون سیاسی و امنیتی و استانداری البرز بر ضرورت ترسیم افق و چشم انداز در حوزه مسائل اجتماعی و فرهنگی استان تأکید کرد و گفت: یکی از مسائل موجود، وضعیت نابسامان تابلوهای تبلیغاتی شهری است که باید ساماندهی شود. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، پیش از ظهر امروز شنبه،« نشست بررسی راهکارهای مشارکت مردم در کاهش آسیب های اج... ادامه »
13
کودکان البرزی دنیایی بدون جنگ و محاصره  را برای کودکان غزه آرزو کردند
چکیده: هم اکنون شماری از کودکان و نوجوانان استان البرز،در حمایت از کودکان غزه مقابل ساختمان استانداری البرز  گرد هم جمع شده اند. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز،جمعی از کودکان و نوجوانان البرزی به همراه جمعی از مربیان و اعضای مراکز فرهنگی – هنری کانون پرورش فکری به منظور حمایت از کودکان مظلوم غزه مقابل ساختمان استانداری... ادامه »
12
نشست مشترک استاندار البرز و مشاوران امور بانوان با یار دیرین امام راحل
چکیده: سرپرست امور بانوان و خانواده استانداری البرز از نشست مشترک استاندار البرز و جمعی از فرهیختگان با رئیس هیئت نامه تاریخی حضرت امام خمینی (ره) به میخاییل گورباچوف خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، بی بی عصمت سرفرازی با اعلام این خبر افزود: در راستای تبیین  جایگاه و نقش زنان در تحقق دستاوردهای انقلاب اسلامی«سرکارخا... ادامه »
12
ایجاد مرکز دائمی نمایشگاه صنایع دستی در فردیس
چکیده: فرماندار فردیس از ایجاد مرکز دائمی نمایشگاه صنایع دستی در این شهرستان با مشارکت بخش خصوصی خبر داد. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، مهدی مهرور با اعلام این خبر در « نشست ستاد هماهنگی خدمات سفر» افزود:حفظ میراث فرهنگی، پاسداشت نیاکان و هویت ما به شمار می رود؛ اما ردپایی از آن را در شهرستان کرج و فردیس نمی ب... ادامه »
10
استاندار البرز"معاون سیاسی و امنیتی" و 6 مدیر جدید استان را معرفی کرد
چکیده: استاندار البرز دقایقی پیش در نخستین جلسه هماهنگی برنامه های ستاد هفته دولت؛ ضمن سخنرانی مشروحی، رسماً مدیران جدید استان البرز را معرفی کرد. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، مهندس سید حمید طهایی صبح یکشنبه در «نخستین جلسه هماهنگی برنامه های ستاد بزرگداشت هفته دولت» در استان که جمعی از معاونان و مدیران کل دستگاه های ا... ادامه »
20
« منصور امیدی» به عنوان معاون مدیرکل و رئیس دفتر استاندار البرز منصوب شد
چکیده: استاندار البرز طی حکمی « منصور امیدی» را به عنوان معاون مدیرکل و رئیس دفتر استاندار منصوب کرد. در متن این حکم آمده است: با عنایت به تجارب و شایستگی های جنابعالی به موجب این حکم بعنوان «معاون مدیرکل و رئیس دفتر استاندار» منصوب می شوید. امید است، با اتکال به خداوند متعال در انجام امور محوله در پیشبرد اهداف دولت تدبیر و امید... ادامه »
20
80 میلیارد کالای قاچاق در البرز کشف  و ضبط شد
چکیده: مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری البرز گفت: طی سه ماه نخست  سال جاری مقادیر زیادی کالای قاچاق به ارزش 80 میلیارد ریال در این استان کشف  و ضبط شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، علی اکبر زارعی  نژاد با اعلام این خبر گفت: با هماهنگی های ایجاد شده و برنامه ریزی کمیسیون مقابله با قاچاق کالا و ارز استان البرز و مشارکت دستگ... ادامه »
15
موردی از بیماری لمپی اسکین در استان مشاهده نشده است/ واکسیناسیون 58 هزار رأس دام در البرز
چکیده: مسئول اداره بهداشت و مدیریت مبارزه با بیماری دامی اداره کل دامپزشکی استان  با بیان اینکه تا کنون موردی از بیماری لمپی اسکین در دام های استان البرز مشاهده نشده است، گفت: 58 هزار راس دام هم تحت واکسیناسیون قرار گرفتند. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، دکتر مسعود عصار با بیا این مطلب  در «کارگروه سلامت و امنیت غذ... ادامه »
15
ارتقاء ضریب سلامت امنیت غذایی استان البرز در دستور کار اداره کل امور اجتماعی استانداری
چکیده: مدیرکل امور اجتماعی استانداری البرز فعال شدن کارگروه «سلامت و امنیت غذایی»  را مهمترین برنامه های این اداره کل برشمرد و بر ضرورت همکاری کلیه دستگاه ها تأکید کرد. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، حمید رضا عسگری با بیان این مطلب در «اولین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذا» در استان اظهار داشت: فلسفه وج... ادامه »
15
اولین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذا  در استان البرز تشکیل شد
چکیده: اولین جلسه کارگروه سلامت و امنیت  غذا استان البرز با محوریت بررسی مجدد موضوع سند راهبردی ملی بهبود کیفیت آب شرب و پیش بینی تمهیدات لازم برای مقابله با تهدیدات کمی و کیفی آب شرب استان، روند اجرایی طرح تحول سلامت دولت ، در استان تشکیل شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، صبح سه شنبه « اولین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذا استان... ادامه »
06
معاون امور سیاسی و انتظامی فرمانداری  شهرستان کرج منصوب شد
چکیده: استاندار البرز در حکمی «کریم حمیدوند» را به عنوان معاون امور سیاسی و انتظامی فرمانداری  شهرستان کرج منصوب کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، طی حکمی از سوی استاندار البرز، کریم حمیدوند  به عنوان  معاون امور سیاسی و انتظامی فرمانداری شهرستان کرج منصوب شد. در متن این حکم آمده است: "با استعانت از ذات اقد... ادامه »
صفحه 1 از 65اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین